12/23/2016

Nastrój przedświąteczny+ moje urodzinki

  Hejka! Święta niby takie wesołe i w ogóle, a mnie dopadła świąteczna i w sumie końcoworocznia depresja. Potrawy, tradycje, niby to lubię, ale nie aż tak, by mocno odbiegać od codzienności. Nie wiem czemu, święta kojarzą mi się z samotnością. Miejmy nadzieję, że moje przeczucia co do świąt zmienią się w ciągu następnego roku... Troszkę tak smutno zaczęłam, ale mam nadzieję, że Was nie zdołowałam. Napisałam parę szczerych zdań, które ciężko by mi było ominąć i nie napisać ich tu.
Pod pewnym względem święta są magiczne. Na pewno jest fajnie, gdy spotykamy się z rodziną, dzielimy się opłatkiem, dajemy sobie prezenty, jemy te dwanaście potraw, no i oczywiście rozmawiamy ze sobą!
  Odbiegając od świąt przejdźmy do tego co się u mnie działo. Jak mogliście zauważyć nie pisałam postów, a czytelność mojego bloga spadła do kilku wyświetleń dziennie. Jestem mega na siebie zła, że w momencie, gdy odsłon dziennie było po kilkadziesiąt nie dodawałam postów lub po prostu dodawałam jakieś bezsensowne. Na prawdę szkoda. Chociaż w ten sposób doświadczyłam, że jak już ma się czytelników, by ich coraz bardziej zaskakiwać pozytywnie.


  W poniedziałek skończyłam 13 lat i oficjalnie jestem nastolatką haha. Urodziny jak co roku spędziłam wspaniale. Miałam dobry humor i to wykorzystałam w 100%. Powiem Wam, że bycie miłym jest całkiem fajne. Wracając do urodzin; sama nie wiem co napisać haha.

  Dostałam dużo prezentów i słodyczy. Takim 'największym' prezentem był iPhone 5s silver. Nie piszę o nim, by się tutaj pochwalić jaki to on jest super i w ogóle fejm i takie tam. Nie! Napisałam o nim po to, by Was poinformować, jak taki telefon ułatwia mi pisanie postów. Mam pobraną aplikację, gdzie mogę pisać posty offline! Mam niezły aparat oraz apkę do edytacji zdjęć, dzięki czemu nie mam problemu ze zdjęciami. Bo jak wiecie ostatnio brakowało mi ich trochę. Telefonem robię zdecydowanie więcej zdjęć niż lustrzanką. Tak, że posty powinny się częściej pojawiać!  Wyczekujcie częstszych postów! Buziakiii😘

6 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego! Lubię takie codzienne posty.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego <3 świetny tort
  obserwujemy, czekamy na ciebie
  Nasz blog https://danceofflife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. To super, że spędziłaś urodziny w fajny sposób, a w dodatku dostałaś taki fajny prezent! :)

  NASZ BLOG

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥