10/21/2016

Motyl żyje około trzy tygodnie...

  Motyl żyje około trzy tygodnie... Wyobraź sobie, że ty właśnie się urodziłeś i wiesz, że za niespełna trzy tygodnie umrzesz...
Co byś zrobił na miejscu tego motyla, gdybyś miał żyć około trzech tygodni? Spełniłbyś swoje marzenia czy robił to co zwykle, codziennie? Byś powiedział wszystkim co czujesz? Byś wyznał każdemu swoje sekrety? Byś zrobił to, o czym zawsze marzyłeś? A może siedziałbyś w pokoju siedząc na Facebooku? Zmarnowałbyś każdy swój dzień na siedzeniu i nic nie robieniu? To bezsensu...Bez sensu jest siedzieć i nic nie robić, skoro można spełniać swoje marzenia. Ktoś kiedyś powiedział; Życie bez marzeń jest stracone. Ten ktoś miał rację. Marzenia to nasze cele, do których dążymy czasem nawet całe życie. Marzenia są ważne. Każdy powinien mieć cel. Bo żyjemy by spełniać marzenia :DŻyj każdą chwilą! Nie pozwól byś zmarnował choć minutę na głupotę! Dąż do tego czego chcesz, bo samo nic nie przyjdzie! Co myślicie o spełnianiu marzeń?

6 komentarzy:

 1. Spełnianie marzeń jest ważne, ponieważ jeśli nie spróbujemy, będziemy żałować bo nie będziemy wiedzieć co mogłoby się stać, a jesli tego spróbujemy, przynajmniej zobaczymy, jaki tego skutek..
  / Zapraszam na mój blog /

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo inspirujący tekst. Zdecydowanie marzenia w naszym życiu są ważne, jeżeli nie będziemy ich spełniać nie zobaczymy jaki jest ich skutek oraz czy poczujemy się szczęśliwi gdy one się spełnią. :)
  Pozdrawiam,
  Szwajka (kilk)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam sie!
  Marzenia sa najważniejsze i trzeba nawet ryzykowac by je spelnic.

  http://elepphantblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. I like your blog, its really dope.
  Do you want to follow each other?
  If you want, than follow me, and let me know in comments, so I can follow you back with pleasure.
  We can follow each other on Instagram @andjela.dujovic, let me know in the comments so I can follow you back.

  www.bekleveer.com
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 5. Nice post, dear!
  I`m following ur blog with a great pleasure via GFC and Google+
  Please join me
  Sunny Eri: beauty experience

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥