11/19/2016

I'm ill

Hmm... Czy tylko ja tak mam, że gdy boli mnie głowa nie mogę normalnie myśleć? Czy tylko ja, gdy jestem chora nie mam na nic ochoty? O tak... Jestem chora... Nienawidzę być przeziębiona.
Wtedy całe dnie leżę w łóżku, nie mogę się na niczym skupić, przez co siedzę cały czas przy komputerze, a głowa mi pęka. Jednym słowem: MASAKRA. Z drugiej strony nie mam na co narzekać, bo to tylko zwykłe przeziębienie, a wiele ludzi na świecie choruje na gorsze choroby, które nie zawsze można wyleczyć. Więc zamiast O nie... tylko nie przeziębienie! powinnam powiedzieć Na szczęście to tylko przeziębienie.

 Oprócz tego, że jestem przeziębiona zdarzyło się parę fajnych rzeczy w ostatnim czasie. Dostałam statyw, przez co będę miała możliwość robienia sesji zdjęciowych bez pomocy przyjaciółki ani kartonów, które zwykle układałam. Byłam na koncercie Sylwii Grzeszczak, chociaż nie jestem jej wielką fanką, ale mimo tego było bardzo fajnie. Przez te parę tygodni poznałam paru znajomych, zebrałam dużo pomysłów oraz przemyślałam wiele spraw.


 Co porabiacie?

Do następnego ♥
8 komentarzy:

 1. Ja bardzo nie lubię być chora, na szczęście rzadko mi się to zdarza :)

  / Zapraszam na mój blog / Odwiedzam każdy blog zostawiony w komentarzu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wracaj do zdrowia! Ja zazwyczaj jak jestem przeziębiona to mam więcej energii niż zwykle :D

  http://istotaludzkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi rzadko zdarza się jakaś choroba. Nienawidzę byc chora bo wtedy czuje, że nie spędziłam produktywnie dnia.

  https://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowiej szybko! Fajnie, że byłaś na koncercie :)
  Mój blog - Klik

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lubię być chora, niestety łatwo coś łapię. Jak boli mnie głowa to już nie ma odwrotu, muszę się położyć. Czekam na twoje sesje z nowym statywem!

  http://shizuko-ai.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja powiem szczerze, że jakiś czas temu chodziłam i marudziłam "ja chcę być chora!!" i sobie wykrakałam chorobę żołądkową, która moim zdaniem jest jedną z najgorszych... Leżałam i zwijałam się bólu, ale na szczęście już mi przeszło :D
  Świetne zdjęcia! :)

  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdrówka życzę :D
  obserwujemy?

  Zapraszam: http://velina-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥